• bilgi@eskisehirfirmarehberi.com
  • +9 0 546 408 4244

GOLD Eskişehir Tepebaşı Akademi Derneği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
940 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Yılmaz KAYNARCA
  • ADRES: Cumhuriye Mahallesi Sakarya 1. Cadde No:83 Tepebaşı/Eskişehir
  • TELEFON: 0 222 322 16 16
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.tepebasiakademi.com
  • E-POSTA: info@tekadsanat.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 17:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriye Mahallesi Sakarya 1. Cadde No:83 Tepebaşı/Eskişehir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

(TEKAD) Aralık 2016 yılında öncelik gençler ve kadınlar olmak üzere insanlarımızın Kültürel, Akademik ,Sportif ,Eğitim ve Sanatsal yönlerden desteklenmesi, projeler aracılığı ile ilgili kurum, kuruluş ve kişilerle buluşturulması temelinde kalıcı, sürdürülebilir bir zeminde hizmet veren faaliyetler yapmayı amaç edinmiş bir sivil sorumluluk olarak sunuldu.

Faaliyetleri; gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, toplumsal , sağlık , ekonomi, siyaset, iş dünyası, kariyer, el sanatları, akademik çalışmalara destek, güncel gündem değerlendirmeleri, düşünce kulüpleri, okuma ve anlatma becerileri, geleneksel spor alanları gibi toplumumuzu ilgilendiren birçok alanda yaygın bir yöntemle halk tabanına ulaşmayı hedeflemiş, yaşam boyu öğrenime inanan bir dernektir.

Benzer alanda faaliyet gösteren tüm kurum ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliğine açık, bilinçlenmenin halkın kendi isteği ve inisiyatifi ile mümkün olacağına inanmı, bilgi ve kültür aktarımının nesiller arasında sağlıklı yapılmasına katkı sağlamak ülküsü ile milli ve manevi değerleri önceleyen bir kuruluş olarak öncelikle Eskişehir ve çevresine faydalı olmayı hedef edinmiştir. Çok geç kalmadan aktif çalışmalarına başlayan derneğimiz Kültür Bakanlığı

GENÇDES programı ile Geleneksel Türk Okçuluğu Sanat Atölyesi çalışmasına başlayarak ilk projesini sürdürmüş ve tamamlamıştır.

Yanısıra İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmış olduğu protokolle mahallelerde kadınlarımız öncelikli olmak üzere bir çok alanda kurslar açmaktadır ve açmaya devam etmektedir. Genç ve dinamik yönetim kadrosu ile bir çok projelere imza atmayı hedefleyen TEKAD Eskişehir Tepebaşı bölgesinin değişen ve gelişen yüzü olmaya gayret edicektir.

Konu ile ilgili yorumlarınız

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.