• bilgi@eskisehirfirmarehberi.com
  • +9 0 546 408 4244

GOLD Eskişehir KAYNARCA İNŞAAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,022 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim YILMAZ KAYNARCA
  • ADRES: Kırım Caddesi. No: 59 ESKİŞEHİR
  • TELEFON: 0222 233 87 41
  • FAX: 0222 233 87 41
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://kaynarca.com.tr
  • E-POSTA: info@kaynarca.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00-17:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kırım Caddesi. No: 59 ESKİŞEHİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1996-98 yıllarında iki okul çocuğunun Anadolu geleneklerine uygun olarak yaz dönemi çıraklıklarını inşaat sektöründe geçirmesi sonucu sektörde yer almaya başladı KAYNARCA.

Eskişehir’de İç Dekorasyon Uygulaması alanıyla iş hayatına başlayan KAYNARCA İNŞAAT, 2000 yılından sonra KORUSAN firmasının Eskişehir – Kütahya – Afyon – Bilecik Bölgesi temsilciliğini yapmaya başladı.

2003 yılında kendi resmi kuruluşunu tamamlayarak Eskişehir’e ve çevresine hizmet etmeye başladı.

Her Eskişehirli gibi, Kalabak suyuyla büyüyen, küme de düşse ES-ES’ liyim demekten vazgeçmeyen, PORSUK boyunu Boğaz’a değişmeyen iki kardeş olarak Eskişehir ve çevresine hizmet etmekten dolayı mutluluk duyan yerel bir firma olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Klasik İnşaat Müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra, kuruluşundan itibaren temeli saydığı tasarım, uygulama, izolasyon ve dekorasyon alanlarında güçlü ekibi ve kanıtlanmış tecrübesi ile her geçen gün yerini sağlamlaştırmaktadır.

Özellikle fabrika, ofis, iş yeri ve konut iç tasarımlarında yerel ve ulusal birçok tasarımcı ile paylaşım yapmakta, kurumsal birçok firmanın yıllardır sürekli çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

KORUSAN – MİLA Boya ve Dekoratif Tasarım Ürünlerinin Eskişehir Kütahya Afyon Bilecik Bölge Bayiiliği yanında çeşitli izolasyon firmaların bayiliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Kurucusu İbrahim Yılmaz Kaynarca’dır.

Eskişehir kaynarca inşaat, eskişehir kaynarca izolasyon, eskişehir kaynarca dekorasyon, eskişehir kaynarca  eskişehir tasarım, iç dekorasyon, iç mimar, ofis tasarımı, iç dizayn, su yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, 

Kaynarca İnşaat Taahhüt Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Kaynarca İnşaat Taahhüt şikayet ve yorumları okuyabilir, Kaynarca İnşaat Taahhüt şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili  Kaynarca İnşaat Taahhüt yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Konu ile ilgili yorumlarınız

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.