• bilgi@eskisehirfirmarehberi.com
  • +9 0 546 408 4244

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

ESKİSEHİRFİRMAREHBERİ.COM FİRMA REHBERİ’NİN AMACI NEDİR?

Eskişehir il ve ilçelerdeki tüm firmaların tanıtımını yaparak halkımızın ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere anında ulaşmasını sağlamaktır. Sitemiz masaüstü, laptop, tablet ve cep telefonlarına uyumlu olması açısından kullanıcı dostu bir altyapıya sahiptir.

 

KAÇ ÇEŞİT ÜYELİK VARDIR?

Normal şartlarda STANDART ve GOLD olmak üzere iki çeşit üyelik vardır.

 

ÜYE OLMAK ÜCRETLİ MİDİR?

Firmalar için GOLD ÜYE olmak ücretlidir. Bu bedele GOLD ÜYE başvurusu yaparken ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimiz ise üye olmadan tüm firmaların bilgilerine ulaşabilirler.

 

NASIL ÜYE OLURUM?

Sitemizin sağ üst köşesindeki HEMEN ÜYE OL butonuna ya da BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

 

NASIL FİRMA EKLERİM?

Sitemize üye olduktan sonra sağ üst köşedeki FİRMA EKLE’ye ya da BURAYA tıklayarak 5 adımdan oluşan işlemleri gerçekleştirerek firmanızı ekleyebilirsiniz.

 

NASIL GOLD ÜYE OLABİLİRİM?

Firma ekleme aşamalarını geçtikten sonra karşınıza çıkan ekranda kaç ay boyunca GOLD ÜYE olmak istiyorsanız seçim yaparak HEMEN GOLD ÜYE OLUN butonuna tıklayınız. Sonrasında karşınıza çıkan banka hesap numaralarından birini seçerek SİPARİŞ VER butonuna tıklayınız. Ödemeyi yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan ÖDEME YAPTIM butonuna tıklayınız. Siparişiniz sisteme düştükten ve ödemeniz onaylandıktan sonra sayfanız GOLD ÜYE olarak yayına alınır.

 

FİRMAM VİTRİNDE NASIL GÖRÜNÜR?

Sitemizin sağ üst köşesindeki PANEL yazan kısma tıklayarak hesabınıza girmelisiniz. Karşınıza çıkan ekranda firmanızın sağ kısmında yer alan YÖNET butonuna tıklayarak VİTRİN BAŞVURUSU butonuna tıklayıp kaç ay boyunca vitrinde kalmak istediğinizi seçip SİPARİŞ VER butonuna tıklayınız. Siparişiniz sisteme düştükten ve ödemeniz onaylandıktan sonra sayfanız vitrinde görünmeye başlar.